Rychlá navigace


Vedení

účetnictví 

Potřebujete zpracovat účetnictví? Zajistíme Vám vedení účetnictví včetně sestavení potřebných výkazů a vypracování účetní závěrky.

Více informací

Vedení

daňové evidence

Potřebujete zpracovat daňovou evidenci? Zajistíme Vám vedení daňové evidence včetně sestavení potřebných výkazů.

Více informací

Vedení

mzdové agendy

Potřebujete zpracovat mzdovou agendu? Zajistíme Vám kompletní zpracování mezd včetně přihlášek a odhlášek zaměstnanců na úřadech.

Více informací

Kontaktujte nás

Sídlo:
Slavníkova 2357/9
169 00 Praha 6 - Břevnov

Kontaktní místo:
Za Gymnáziem 2450
397 01 Písek

info@velium-invest.cz
+420 607 453 353

ToplistÚčetnictví v Písku

Jste z Písku a okolí a potřebujete zpracovat účetnictví nebo daňovou evidenci? Hledáte nejvýhodnější cenové podmínky?

Napište nám přes kontaktní formulář o podrobnější informace. Následně Vás budeme kontaktovat a v případě zájmu vypracujeme konkrétní nabídku.

AKCE pro živnostníky! Při uzavření smlouvy do 30.9. 2020 od nás obdržíte zdarma nový 7" tablet jako dárek.

Nabídka také platí pro okresy Strakonice a České Budějovice.

Směrnice

Oblast vnitřních předpisů je ze strany kontrolních orgánů  sledována, proto je nutné i pro malou firmu mít zpracované interní směrnice. Nabízíme vám jejich zpracování na míru, přesně pro vaše potřeby. V závislosti na velikosti firmy nabízíme až 42 směrnic a sadu vzorů 46 účetních dokladů, které pokryjí veškeré legislativní požadavky.Podnikatelské poradenství

Podnikatelský záměr

Pro klienty, kteří již mají podnikatelský záměr vypracovaný, nabízíme konzultace - "pohled z vnějšku" - s případným návrhem na další vhodné úpravy, posouzení jeho finančních parametrů a vypracování finančního plánu.
V případě, že je Váš záměr ve fázi nápadu, nabízíme zpracování kompletního podnikatelského záměru, který zahrnuje technický popis, analýzu odvětví a konkurence, harmonogram a rozfázování, personální zdroje, finanční plán a další oblasti dle účelu zpracování záměru - zda příjemce informací bude banka, sám podnikatel nebo případný investor.

Finanční analýza

Základní metody standardně využívané při zpracování finanční analýzy jsou: ukazatele rentability, efektivity, zadluženosti a likvidity, včetně slovní charakteristiky těchto ukazatelů a nalezení příčin vývojové tendence; bankrotní a bonitní modely; horizontální a vertikální finanční analýza.

Dále využíváme soustavu vlastních ukazatelů, které tvoří naše know-how. Finanční analýza Vám pomůže jako podklad pro úpravu strategie finančního řízení, změnu struktury majetku, využití zdrojů financování apod. Nebo si můžete nechat zpracovat finanční analýzu svého obchodního partnera, zejména v případě otevření úvěrového rámce u odběratele.

Ekonomická analýza

Nabízíme také poradenské služby v oblasti  ekonomické optimalizace nákladové i výnosové oblasti a zavádění controllingu.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace