Rychlá navigace


Vedení

účetnictví 

Potřebujete zpracovat účetnictví? Zajistíme Vám vedení účetnictví včetně sestavení potřebných výkazů a vypracování účetní závěrky.

Více informací

Vedení

daňové evidence

Potřebujete zpracovat daňovou evidenci? Zajistíme Vám vedení daňové evidence včetně sestavení potřebných výkazů.

Více informací

Vedení

mzdové agendy

Potřebujete zpracovat mzdovou agendu? Zajistíme Vám kompletní zpracování mezd včetně přihlášek a odhlášek zaměstnanců na úřadech.

Více informací

Kontaktujte nás

Sídlo:
Slavníkova 2357/9
169 00 Praha 6 - Břevnov

Kontaktní místo:
Za Gymnáziem 2450
397 01 Písek

info@velium-invest.cz
+420 607 453 353

ToplistÚčetnictví v Písku

Jste z Písku a okolí a potřebujete zpracovat účetnictví nebo daňovou evidenci? Hledáte nejvýhodnější cenové podmínky?

Napište nám přes kontaktní formulář o podrobnější informace. Následně Vás budeme kontaktovat a v případě zájmu vypracujeme konkrétní nabídku.

AKCE pro živnostníky! Při uzavření smlouvy do 30.9. 2020 od nás obdržíte zdarma nový 7" tablet jako dárek.

Nabídka také platí pro okresy Strakonice a České Budějovice.

Směrnice

Oblast vnitřních předpisů je ze strany kontrolních orgánů  sledována, proto je nutné i pro malou firmu mít zpracované interní směrnice. Nabízíme vám jejich zpracování na míru, přesně pro vaše potřeby. V závislosti na velikosti firmy nabízíme až 42 směrnic a sadu vzorů 46 účetních dokladů, které pokryjí veškeré legislativní požadavky.Naše služby

Nabízíme komplexní služby v oblasti podnikatelského poradenství, naše služby jsou každému klientovi ušity na míru přesně podle jeho potřeb a jeho požadavků, ať již jde o drobného řemeslníka, živnostníka nebo velkou firmu.

Dobře vedené účetnictví je zdrojem Vašich informací potřebných pro řízení podniku a je základem pro optimální zdanění. V případě požadavků můžeme provádět i dohled nad Vámi vedeným účetnictvím, pomůžeme Vám i se samotným finančním řízením.

Zaručujeme svým klientům naprostou diskrétnost a mlčenlivost o všech okolnostech spolupráce a zpracovávaných datech. Využitím našich služeb pro Vás znamená výrazné snížení nákladů na administrativu a jistotu, že Vaše účetnictví a požadavky jsou zpracovávány odborně a správně.

Služby z oblasti ekonomického a finančního poradenství nabízíme ve spolupráci s právní kanceláří zaměřenou na obchodní právo, daňovým poradcem, auditorem a soudním znalcem v oblasti ekonomiky; proto můžeme tyto služby poskytovat na patřičné úrovni s vysokým standardem.

Pro konkrétní informace k nabízeným službám rozklikněte nabídku v horním menu.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace